Wojciech Zalewski wygrał turniej tenisowy

| powiatobornicki.pl | Lokalne

Wojciech Zalewski wygrał z Dariuszem Łatą w finale lll Otwartego Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Obornickiego.

W ostatni weekend sierpnia na kortach tenisowych w Ryczywole i Obornikach odbył się III Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Obornickiego. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajął Wojciech Zalewski z Czarnkowa, który w finale pokonał Dariusza Łatę z Ryczywołu. Trzecie miejsce zajął Grzegorz Berndt z Ryczywołu.

Puchary i nagrody najlepszym zawodnikom wręczył Wicestarosta Obornicki Waldemar Cyranek.

W dniach 19-20 września na obornickich kortach przy ul. Objezierskiej odbędzie się turnieju Loombard Cup Oborniki 2020. Organizatorzy przewidują 8 miejsc dla kobiet oraz 16 dla mężczyzn. Na uczestników zawodów czekają atrakcyjne nagrody, ale także dobra armosfera i gril. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerami telefonu: 790 727 800, 604 401 295.

Budowa ścieżki rowerowej Oborniki – Żerniki

Jeszcze kilkanaście lat temu rower czy motorower był podstawowym środkiem transportu mieszkańców wsi. Rowerem jeździło się na targ, do urzędu, na dworzec PKP. Obecnie jazda rowerem to głównie rekreacja, rozrywka lub aktywność sportowa.

Zuzanna Ortyl z kolejnym sukcesem

Zuzanna Ortyl wywalczyła 3 miejsce podczas Mistrzostw Okręgu Mażoretek w Kościanie.

Dawne mapy Obornik i okolic

Zapraszamy na wystawę "Dawne mapy Obornik i okolic" w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Obornikach.

Chcą poprawić bezpieczeństwo na drodze Oborniki - Murowana Goślina

Burmistrz Obornik Tomasz Szrama i radny Rady Miejskiej Adam Stańko wzięli udział w spotkaniu, podczas którego podpisano list intencyjny ws. przebudowy DW187.

Wyłoniono wykonawcę obwodnicy Obornik

Konsorcjum firm Kobylarnia i Mirbud złożyło najkorzystniejszą ofertę na realizację 22-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S11 Oborniki – Poznań wraz z obwodnicą Obornik. Przy braku odwołań od rozstrzygnięcia i po zakończeniu kontroli uprzedniej Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych, możliwe będ...

Będzie bezpieczniej na rogozińskich drogach gminnych

Gmina Rogoźno poinformowała o wyłonieniu firm, które będą odpowiadały za poprawę stanu dróg.

II Kongres firm w Obornikach

Centrum Rekreacji Oborniki po raz drugi gościło obornickich przedsiębiorców. W kongresie wzięło udział blisko 80 osób.