fbpx

Przedstawiciele lokalnych władz bez koronawirusa

Starosta Obornicki i Zastępca Burmistrza Obornik mają negatywne wyniki testów na obecność koronawirusa.

Po opublikowaniu informacji przez senatora Jana Filipa Libickiego o pozytywnym wyniku badania na obecność koronawirusa w lokalnej społeczności pojawiły się obawy o zakażenia m.in. samorządowców. W ostatnich dniach kontakt z zakażonym parlamentarzystą mieli m.in. Zofia Kotecka i Piotr Woszczyk. Wyniki testów tych obaw nie potwierdziły. W obu przypadkach wyniki okazały się ujemne. 

Piotr Woszczyk (Zastępca Burmistrza Obornik)

Szanowni Państwo w związku z pojawiającymi się zapytaniami dotyczącymi mojego stanu zdrowia, a związanymi z udziałem we mszy świętej 26 lipca w Obornikach, podczas której miałem kontakt z Panem Senatorem Janen Filipem Libickim oświadczam, że profilaktycznie poddałem się testom na obecność koronawirusa. Wynik NEGATYWNY, jestem zdrowy i nie musicie się o mój stan zdrowia martwić. Życzę wszystkim zdrowia!

OŚWIADCZENIE STAROSTY OBORNICKIEGO

Z uwagi na fakt, iż w dniu 26 lipca 2020 r. uczestniczyłam w pożegnalnej mszy świętej ks. prob. Józefa Kamzola w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Obornikach, na której obecny był również Senator Jan Filip Libicki, u którego stwierdzono zakażenie COVID-19, przeprowadziłam badanie na obecność koronawirusa. Test dał wynik negatywny.

Starosta Obornicki
Zofia Kotecka