Będzie dezynfekcja m.in. przystanków i ławek

Gmina Oborniki prowadzi dezynfekcję przystanków autobusowych i ławek.

 

W nocy oraz jutro (tj. 30.04-01.05) planowane jest przeprowadzenie dezynfekcji miejsc użyteczności publicznej. W ramach przedsięwzięcia odkażone zostaną miejskie ławki, przystanki autobusowe i elementy małej architektury wokół nich (kosze, słupki znaków, ławki). Specjalistyczna dezyfnekcja obejmie również toaletę publiczną przy ulicy Powstańców Wlkp. oraz cały dworzec autobusowy (w tym: poczekalnię – wiatę, perony, tablice informacyjne, ławki, poręcze) - informuje Urząd Miejski w Obornikach.

Gmina nie wyklucza powtarzanie działań. Jego celem jest ochrona zdrowia i bezpieczeńśtwa mieszkańców przed epidemią Covid-19.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież