Przejdź do głównej treści

Sytuacja w Gminie Rogoźno (film)

| Łukasz | Lokalne

Burmistrz Roman Szuberski planuje otwarcie targowiska miejskiego w Rogoźnie.

Jeszcze przed weekendem Burmistrz Rogoźna przedstawił sytuację w swojej gminie. Cały czas działa mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na który można przesyłać wszelkie pytania dotyczące epidemii. W celu pomocy firmom wdrożony został projekt Rogoziński Produkt Lokalny. W najbliższym czasie zapewne otwarte zostanie też targowisko miejskie. 

W trosce o zapewnienie sprawnego działania urzędu burmistrz Roman Szuberski powołał zastępcę. Został nim Marek Jagoda.

Przedstawiciele Komisji Infrastruktury Sejmu RP odwiedzą w środę Oborniki. W planach jest spotkanie z samorządowcami i wizytacja dworca kolejowego. 
Budowa obwodnicy Rogoźna wyraźnie przyspiesza. Na nowym odcinku drogi wojewódzkiej formuje się rondo, a ekipy prowadzą intensywne prace przy oświetleniu, kanalizacji i infrastrukturze rowerowej. Inwestycja jest gotowa już w 71%.
Przedstawiciele władz lokalnych złożyli w piątek życzenia pracownikom socjalnym. 
Bistro Kultowa wygrała przetarg na wynajem lokalu gastronomicznego w Rogozińskim Centrum Kultury.
Obornicki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowuje już atrakcje na 34. Finał WOŚP!
W niedzielę, 9 listopada w Kiszewie miało miejsce ważne wydarzenie. Tego dnia odsłonięto tablicę historyczno-edukacyjną.
W Ryczywole na Placu 1 Maja i ul. Czarnkowskiej trwają prace budowlane.