fbpx

Oborniccy Fanatycy są zszokowani zachowaniem kiboli

Oborniccy Fanatycy są zszokowani zachowaniem kibolskiej koalicji Zagłębia Sosnowiec i Legii Warszawa.

Wydarzenie dzisiejszego popołudnia w Obornikach zostaną w pamięci wszystkich na długie lata. Podczas sobotniego turnieju charytatywnego grupa kilkudziesięciu zamaskowanych bandytów wbiegła na teren hali przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach.

Dzięki szybkiej i skutecznej reakcji Obornickich Fanatyków i zaprzyjaźnionych grup wandale zostali wyparci skutecznie z hali. Wg kiboli Lech byi to członkowie koalicji Zagłębia Sosnowiec i Legii Warszawa.

Jesteśmy zszokowani zachowaniem koalicji Zagłębia Sosnowiec i Legii Warszawa. Nigdy nie pozwolimy na takie postępowanie kogokolwiek. To, że zdarzyło się to na turnieju charytatywnym organizowanym dla chorej nastolatki, jest tym bardziej godne potępienia. W naszym działaniu nic się nie zmienia! Będziemy jeszcze więcej sił wkładać w nasze akcje pomocy! Będziemy jeszcze silniejsi! - mówili Oborniccy Fanatycy.

Fanatycy nie poddają się. Licytacje będą trwały w internecie przez jeszcze minimum 5 dni. Kolejne turnieje na pewno będą robione z jeszcze większą determinacją - zapowiadają Fanatycy.