Przejdź do głównej treści

Rozkład jazdy komunikacji miejskiej (01.01.2020)

Aktualny rozkład jazdy komunikacji w Obornikach - stan na dzień 01.01.2020

pdf trasa 21 – Dąbrówka Leśna – Kowanówko

pdf trasa 22 – Oborniki, Dworzec Autobusowy – Rożnowo, Świetlica 

pdf trasa 23 – Oborniki, Dworzec Autobusowy – Rożnowo, Świetlica

pdf trasa 24– Oborniki, Dworzec Autobusowy – Lulin 

pdf trasa 25 – Bąbliniec – Zielątkowo OSP

pdf trasa 26– Oborniki, Dworzec Autobusowy – Stobnica 

pdf trasa 27 – Oborniki, Dworzec Autobusowy – Szamotuły, Galeria 

pdf trasa 28– Oborniki, Dworzec Autobusowy – Chludowo II, Szkoła (przesiadki do/z Poznania)

pdf trasa 29 – Oborniki – Zielątkowo OSP

pdf trasa 31 Rogoźno, Plac Karola Marcinkowskiego – Oborniki, Dworzec Autobusowy

pdf trasa 32 Oborniki, Dworzec Autobusowy – Rogoźno, Plac Karola Marcinkowskiego 

pdf trasa 33 Dąbrówka Leśna  –  Oborniki, Dworzec Autobusowy (przesiadki do/z Poznania) 

pdf trasa 34– Kowanowo – Chludowo (Lulin) 

pdf trasa 35 Oborniki – Wychowaniec 

 

Stare konstrukcje skateparku w Obornikach nie zostały należycie zabezpieczone. Rozpadające się elementy z wystającymi gwoździami stanowiły w weekend ogromne niebezpieczeństwo dla dzieci i młodzieży.
Po raz 14 obradowała Obornicka Rada Seniorów obecnej kadencji. Wśród omawianych tematów pojawił się Dzień Profilaktyki Zdrowia "GO po zdrowie!".
Bogdanowo zaprasza mieszkańców na Dzień Bogdanowa połączony z Dniem Dziecka. W sobotę 13.06.2026 r. na uczestników czekają koncerty, występy lokalnych artystów, atrakcje dla najmłodszych oraz niespodzianka muzyczna w postaci występu DJ Gooto.
Przejazd kolejowo-drogowy przy ul. Kowanowskiej w Obornikach zostanie zamknięty od 10 do 29 czerwca 2026 r. Utrudnienia mają związek z budową drugiego toru kolejowego realizowaną na zlecenie PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.
Przejazd kolejowy przy cmentarzu w Parkowie pozostanie zamknięty dłużej niż planowano, dlatego autobusy linii 31 i 32 nadal kursują zmienionymi trasami. Pasażerowie muszą liczyć się także z możliwymi opóźnieniami.
W Poznaniu podpisano 6.06.2026 r. porozumienie dotyczące utworzenia Wioślarskiego Centrum Treningowo-Szkoleniowego WCTS ROGOŹNO. To jedna z najważniejszych informacji dla lokalnego sportu w ostatnich latach i szansa na dalszy rozwój wioślarstwa nad Jeziorem Rogozińskim.
Od 8.06.2026 r. rozpoczną się prace związane z przebudową ulic ks. Szymańskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego i Adama Mickiewicza w Obornikach. Inwestycja obejmie budowę ronda, nowe chodniki, ścieżki rowerowe i przebudowę jezdni. Kierowcy muszą przygotować się na czasowe zamknięcia ulic i objazdy.