Odznaczenie dla Kamila Walensiaka (foto)

Kamil Walensika został odznaczony medalem "Uchronić od zapomnienia".

Wyjątkowy medal nadaje kapituła złożona z osób związanych ze sportem motorowodnym ze Żnina i Poznania. Przewodzi jej Alina Wójtowicz - córka Komandora Józefa Kowalkiewicza. To wyjątkowe wyróżnienie trafiło w ręce Kamila Walensiaka. Odebrał je osobiście podczas V Żnińskiego Ogólnopolskiego Zjazdu Działaczy Sportu Motorowodnego. 

Pamiątkowe medale podczas Zjazdu przekazano także Burmistrzowi Rogożna oraz kierownikowi Muzeum Regionalnego w Rogoźnie Angelice Pilarskiej. W imieniu pierwszego wyróżnienie od prezesa Żnińskiego Towarzystwa Kulturalnege Stefana Czarneckiego odebrał Sekretarz Gminy Rogoźno Marek Jagoda, a w drugim przypadku uczyniła to Renata Tomaszewska.

fot. Kamil Walensiak, Gmina Rogoźno

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2