Wybiorą sołtysa Ciesiel

Mieszkańcy Ciesiel wybiorą swojego pierwszego w historii sołtysa.

Środa 24 września będzie dla mieszkańców Ciesiel historycznym momentem. Dziś wybiorą swojego pierwszego sołtysa. W wyniku złożonej petycji przez mieszkańców tej miejscowości doszło do utworzenia kolejnego sołectwa w Gminie Rogoźno. W ten sposób będzie w tej gminie 18 sołtysów. Zebranie wyborcze odbędzie się jeszcze dziś.

Złożenie petycji przez mieszkańców Ciesiel sprawy potoczyły się szybko. Za takim krokiem byli też mieszkańcy drugiej części Sołectwa - Owczegłowy wraz z sąsiadującym z nimi Wojciechowem. Podczas zebrania, któremu przewodniczył Maciej Kutka, podjęto jednomyślną decyzję. Utworzenie nowego sołectwa także zaakcpetowała Rada Miejska w Rogoźnie. 

Tym sposobem dziś poznamy pierwszego gospodarza Sołectwa Cieśle. Zebranie zwołał na godz. 19:30 Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski. 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież