Nagrody za dekoracje dożynkowe w Bogdanowie (foto)

Komisja przyznała, aż 5 nagród za dekoracje dożynkowe w Bogdanowie.

7 września, w Bogdanowie, odbyły się dożynki w Gminie Oborniki. Mimo niesprzyjającej pogody, mieszkańcy i zaproszenie goście, przybyli wspólnie świętować zakończenie żniw.

LGD Kraina Trzech Rzek zorganizowała konkurs na najciekawsze stoisko Kół Gospodyń Wiejskich. Swoje produkty oraz dekoracje zaprezentowały Koła z Nieczajny, Świerkówek, Wargowa, Uścikowa i Bogdanowa.

Po burzliwych obradach, komisja w składzie: Bożena Kubiatowicz – przewodnicząca Rady LGD, Magda Przystałowska – wiceprezes LGD oraz Mateusz Klepka – Dyrektor Biblioteki miejskiej w Obornikach, postanowiła nagrodzić wszystkie koła, które podjęły się przygotowania stoiska. Panie otrzymają bony podarunkowe o wartości 300 zł.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież