Cieśle zostaną nowym sołectwem? (film)

Mieszkańcy Sołectwa Owczegłowy chcą utworzenie w Cieślach odrębnej jednostki administracyjnej.

Wyjeżdżający z Rogoźna w stronę Wągrowca zwracają uwagą na piękne Jezioro Rogozińskie. Nad nim znajduje się m.in. Sołectwo Owczegłowy. Obejmuje ono dodatkowo wsie Wojciechowo i Cieśle. Ta ostatnia znajduje się po drugiej stronie drogi wojewódzkiej nr 241. Mieszkańcy zgodnie uważają, aby wyodrębnić dodatkowe sołectwo w Cieślach. Zebranie na ten temat odbędzie się w czwartek 29 sierpnia w świetlicy w Owczegłowach o godz. 20:00.

O sprawie opowiedział nam radny Łukasz Zaranek. 

Sołectwo Cieśle - youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież