Powrót komunikacji. Pasażerowie być może będą jeździć za darmo

Arriva rozpoczyna obsługę gminnej komunikacji od poniedziałku. Na pasażerów może czekać miła niespodzianką.

W bardzo krótkim czasie udało się podpisać porozumienie między Gminą Oborniki a Arriva Bus Transport Polska. Nie zmienia jednak to faktu, że przed nowym operatorem komunikacji wiele pracy i wdrażanie sytemu sprzedaży biletów. Czasu jednak niewiele. Z tego też powodu prawdopodobnie pasażerowie będą jeździli na początku tygodnia za darmo. Czy będzie to kilka godzin, doba czy kilka dni tego nie wiadomo. Na pewno wdrożenia się firmy na zupełnie obcym dla siebie miejscu będzie wymagało dużego wysiłku od przewoźnika. Pasażerowie jednak nie powinni narzekać z tego powodu, gdy będą podróżować za darmo.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież