Budujemy bezpieczne społeczeństwo - szkolenie

Zakończyło się szkolenie z pierwszej pomocy z ramach grantu "Budujemy bezpeiczne społeczeństwo".

Szkolenie pierwszej pomocy odbyło się w ramach grantu pn. „Budujemy bezpieczne społeczeństwo”, realizowanego przez Fundację “Na prostej drodze”, kierowany dla mieszkańców Gminy Oborniki. Certyfikowany kurs został przeprowadzony w naszej Fundacji w trzech terminach. Łącznie przeszkolonych zostało 70 osób.

Podczas spotkania uczestnicy pozyskali wiedzę z zakresu postępowania z poszkodowanym, będącym w stanie zagrożenia życia. Program szkolenia obejmował wykłady i ćwiczenia praktyczne w stopniu podstawowym z zakresu postępowania w wypadku miejscowych zagrożeń, podstawy resuscytacji krążeniowo – oddechowej w zakresie BLS, postępowania w obrażeniach ciała, tj. zranienia, złamania jak również omdlenia, padaczka, zawał serca. Szkolenie z pewnością przyczyniło się do podniesienia świadomości i umiejętności społeczeństwa w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Kurs został przeprowadzony przez wykwalifikowanych ratowników medycznych „SEBATEAM”, Sebastian Budyła, serdecznie dziękujemy.

Spotkanie było cennym doświadczeniem dla przybyłych uczestników, którzy mieli okazję podzielić się swoimi przeżyciami podczas przygotowanego przez Fundację poczęstunku.

Joanna Kuźniak – Fundacja “Na prostej drodze”

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież