Przejdź do głównej treści

Będzie naprawiany wodociąg na ul. Powstańców Wlkp.

| pwik, eoborniki | Lokalne

W środę 10 lipca część mieszkańców ul. Powstańców Wielkopolskich w Obornikach będzie pozbawiona dostępu do wody.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o. o. informuje o przerwie w dostawie wody w dniu 10.07.2019 r. (środa) w godz. 8:30 – 14:00 w miejscowości Oborniki, ul. Powstańców Wlkp. od Biedronki do nr 54. 

Za utrudnienia PWiK przeprasza.

 

Na drodze gminnej nr 272514P w Gościejewie wprowadzono zmiany w organizacji ruchu.
Krzysztof Paszyk został wybrany Prezesem Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wyboru dokonali uczestnicy Zjazdu w Poznaniu.
Od 1 października rozpoczęła swoją działalność firma KOMSPORT Sp. z o.o. w Rogoźnie. Przejęła ona zadania realizowane dotychczas przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Rogoźnianie mogą jeszcze przez tydzień głosować na projekty Budżetu Obywatelskiego. Wyniki poznamy 21 października.
Urząd Miejski w Obornikach ogłosił rozpoczęcie głosowania nad projektami biorącymi udział w Budżecie Obywatelskim. 
Za tydzień rozpoczyna się remont mostu na rzece Wełnie w miejscowości Wełna. Przeprawa na czas prowadzonych prac zostanie wyłączona z ruchu!
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje, że woda w ryczywolskim wodociągu nadaje się do celów spożywczych i gospodarczych.