Iveston wykona drogę w Bąblinie

W Bąblinie zostanie wykonane 800 metrów nawierzchni asfaltowej.

W piątek, 14 czerwca Burmistrz Obornik Tomasz Szrama podpisał umowę na budowę drogi gminnej w Bąblinie. W obecnej chwili droga posiada nawierzchnie gruntową ulepszoną kruszywem. W ramach inwestycji powstanie 800 m nawierzchni asfaltowej o szerokości 4,5m.

Wykonawcą prac na kwotę ok. 700 tys. zł będzie firma Iveston z Obornik.

Przy podpisaniu umowy obecna  była również Radna Rady Miejskiej Renata Małyszek.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież