Piotr Woszczyk: Rowerem jeżdżę od lat

Piotr Woszczyk w swoim życiu przejechał tysiące kilometrów rowerem.

Zastępca Burmistrza Obornik należy do grona wielkich fanów rowerów. Chętnie siada na jednoślad, jeśli tylko pozwala mu na to czas i pogoda.

W młodości to pokonywałem dziennie po 200-250km - zwierza nam się Piotr Woszczyk. Pamiętam, że pierwszym moim rowerem wyścigowym był Wagant Sport. Potem zastąpił go inny produkt Rometa - Orkan. Bardzo mile wspominam te czasy.

Zastępcę Burmistrza Obornik można zobaczyć na rowerze także na terenie powiatu obornickiego:

W tym roku niestety nie było mi dane pojawić się na rowerze w Obornikach. Przede wszystkim pogoda na to często nie pozwalała. - Wierzy, że uda mu się to wkróce nadrobić.- Niedługo rozpoczną się wakacje. Będzie łatwiej o dobrą pogodę w weekend, ale i też o wolny czas. Chciałbym podtrzymać swoją coroczną tradycję.

Piotr Woszczyk w ostatnich 2 latach przyjechał rowerem minimum 10 razy do Obornik. Ze swoich rodzinnych Plewisk ma 42 km. W roku 2017 był w mieście nad Wełną czterokrotnie: W 2018 byłem sześć, a może i osiem - nie pamiętam już dokładnie. - kontynuował zastępca burmistrza.

Jak pokazuje przykład zastępcy Tomasza Szramy rower to świetny pomysł na rekreację i odpoczynek od codzienności. Gmina Oborniki bogaci się w ścieżki rowerowe każdego roku. Korzystajmy z tego, a przy okazji zadbamy o przepustowość na naszych drogach.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież