Agnieszka Kubat nowym sołtysem w Górce (foto)

Agnieszka Kubat została wybrana nowym sołtysem w Górce.

Mariola Gilewska była gospodarzem wsi ostatnie 4 lata. Względy zdrowotne nie pozwoliły jej na podjęcie decyzji o kandydowaniu na kolejną kadencję. Podziękowała serdecznie za lata zaufania, ale także tym, którzy jej pomagali i wspierali przez ten czas.

W środowy wieczór w świetlicy wiejskiej w Górce zebrało się 67 osób. Jedyną kandydatką na gospodarza wsi była Agnieszka Kubat. Zdobywając poparcie 56 osób została Sołtysem Górki.

Zebranie prowadziła radna Lucyna Chudzicka. Wśród gości obecna była Agnieszka Mucha - Sołtys Lulina.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież