Od 10 marca nowy rozkład jazdy pociągów

PKP Polskie Linie Kolejowe od niedzieli wprowadziły nowy rozkład jazdy pociągów.
W całej Polsce trwają prace przy remontach linii kolejowych. Te niestety wpływają na konieczność zmian w rozkładach jazdy pociągów. Najświeższa zmiana wprowadzona została 10 marca. Będzie obowiązywać do 6 czerwca. Wówczas wprowadzone zostaną kolejne zmiany, ale podyktowane głównie okresem wakacyjnym.
Warto zapoznać się ze zmianami w rozkładzie jazdy pociągów przed wybraniem się w trasę. Można to zrobić chociażby przez stronę Rozkład jazdy PKP.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież