Przejdź do głównej treści

Specjalista ds. kontroli potrzebny w LGD

| lgd, um oborniki | Komunikaty

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Kraina Trzech Rzek ogłasza nabór na stanowisko: Specjalista ds. kontroli inwestycji.

Wymagania dla kandydata na stanowisko:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Uprawnienia budowlane.
  • Doświadczenie w nadzorowaniu inwestycji min.1 rok.
  • Dyspozycyjność.
  • Dokładność, komunikatywność.

Warunki zatrudnienia:

  1. Umowa o pracę na czas określony (1 miesiąc).
  2. Zawarcie umowy – styczeń 2019 r.
  3. Wymiar czasu pracy – 0,5 etatu.

Miejsce pracy:

  1. Biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Kraina Trzech Rzek,  M.J. Piłsudskiego 76, 64-600 Oborniki.
  2. Praca obejmuje także konieczność kontroli inwestycji na obszarze działania LGD Kraina Trzech Rzek.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie LGD Kraina Trzech Rzek.

S.C. Transport poszukuje kierowców z kategorią D. Przewoźnik poszukuje pracowników na cały etat, ale także w krótszym zakresie czasu.
Wójt Gminy Ryczywół Roman Trzęsimiech zaprasza na spotkanie informacyjne. Będzie ono dotyczyło rozbudowy ul. Czarnkowskiej w Ryczywole. 
Mieszkańcy 8 miejscowości z gminy Oborniki muszą przygotować się na przerwę w dostawie wody. Powodem są prowadzone tego dnia prace Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach.
W Rogoźnie odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa. Zorganizowana zostanie w Świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej w dniu 5 września. 
1 września do szkół powracają dzieci. Tego dnia zachodzą zmiany w rozkładzie jazdy obornickiej komunikacji.
IMGW wydało ostrzeżenia dla naszego regionu. W czwartek 28 sierpnia czekają nas wysokie temperatury, a wieczorem i w nocy gwałtowne burze z silnym wiatrem.
Choć prognozy straszą deszczem i wiatrem, wszystkie zaplanowane na dziś, 23 sierpnia 2025 r., wydarzenia w powiecie obornickim odbywają się zgodnie z planem. Wystarczy parasol lub cieplejszy sweter i można świętować bez przeszkód.