Budowa linii energetycznej Piła Krzewina - Plewiska

Na terenie gminy Oborniki będa prowadzone prace związane z budową linii energetycznej Piła Krzewina - Plewiska.

Uprzejmie informujemy, że od 2 lipca 2018 roku geolodzy z firmy INTERRA – Przedsiębiorstwo Geologiczne i Geotechniczne, realizujący zlecenie konsorcjum firm IDS Energetyka Sp. z o.o. i Enprom HVL Sp. z o.o., wykonawcy inwestycji pn. „Budowa dwutorowej linii 400 kV Piła Krzewina – Plewiska”, rozpoczną pracę na terenie naszej gminy. Ich zadaniem będzie wykonanie odwiertów geologicznych oraz sondowań gruntu w miejscu przyszłych stanowisk słupowych w celu sporządzenia dokumentacji geologiczno-inżynierskiej.

Kontakt

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Adres skrzynki kontaktowej inwestycji to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na jeden z dwóch adresów, z dopiskiem (linia Piła Krzewina – Plewiska).

IDS ENERGETYKA Sp. z o.o.

Grzybowska 87

00-844 Warszawa

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież