Przejdź do głównej treści

Wnioski o stypendium

| UM Oborniki | Komunikaty

Od 1 do 15 września września 2011 r. można składać wnioski o przyznanie stypendium szkolnego o charakterze socjalnym na rok szkolny 2011/2012. Stypendia przysługują uczniom szkół publicznych i niepublicznych w wieku od 7 do 24 lat spełniającym podstawowy warunek – miesięczny dochód w rodzinie ucznia na osobę nie przekracza kwoty 351 zł netto.

Przyjmowanie wniosków i udzielanie informacji:

Urząd Miejski w Obornikach

ul. Piłsudskiego 76, 64-600 Oborniki

Wydział Oświaty, Kultury i Sportu (pokój nr 31)

tel. (061) 65 60 177

Do wniosku o stypendium szkolne należy dołączyć zaświadczenia o dochodach netto z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku (sierpnia).

źródło UM Oborniki

IMGW-PIB zaktualizował dane o upale 26.06.2026 r. o godzinie 16:00. Najwyższą temperaturę zanotowano w Opolu i Słubicach, gdzie termometry pokazały 32,4°C.
Od poniedziałku, tj. 29 czerwca, wprowadzone zostaną zmiany w obornickiej komunikacji. Korekty dotyczą 3 linii. 
Do 3 lipca ma być zamknięty przejazd kolejowy w miejscowości Parkowo. Wykonawca inwestycji wydłużył właśnie termin po raz trzeci!
W związku z przebudową mostu na rzece Wełnie w ciągu ulicy Czarnkowskiej w Obornikach nastąpi zmiana organizacji ruchu.
W związku z prowadzonymi pracami oraz czasowym zamknięciem przejazdów, wprowadzone zostały zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej na liniach 28 i 34. 
Firma PORR S.A. informuje o planowanym zamknięciu przejazdu pod wiaduktem na ul. Gołaszyńskiej w Obornikach. Utrudnienia dla kierowców maja potrwać od 15 do 22 czerwca.
Spółka Aquabellis w Rogoźnie poszukuje pracownika na stanowisko konserwatora kanalizacji sanitarnej.