Przejdź do głównej treści


Walne Zebranie Członków LGR "7 Ryb"

| Łukasz | Komunikaty

Zapraszamy na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „7 ryb”, które odbędzie się w dniu 11 stycznia 2013 r. godz. 17:00 w Wiejskim Ośrodku Integracji i Aktywizacji Wsi w Pawłowie Żońskim (Gmina Wągrowiec).

Program:

1. Otwarcie Zebrania.

2. Wybór sekretarza obrad.

3. Przyjęcie porządku obrad.

4. Wybór przewodniczącego Zebrania.

5. Wybór Komisji Skrutacyjnej i stwierdzenie quorum.

6. Wybór Komisji Uchwał i Wniosków.

7. Przyjęcie protokołu z Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków z dnia 13 lipca 2012 r.

8. Przedstawienie aktualnego stanu wdrażania LSROR.

9. Uchylenie uchwały  nr 17/2012 z dnia 13.07.2012r. w sprawie zmian w Statucie.

10. Podjęcie Uchwały w sprawie zmiany zapisów Statutu Stowarzyszenia LGR „7 Ryb” (dotyczy uzupełnienia zapisu §19 ust 3 Statutu Stowarzyszenia dotyczącego składu Komitetu, zgodnie z zapisami  §5 pkt. 11 umowy ramowej).

11. Uchwała w sprawie przyjęcia jednolitego tekstu Statutu Stowarzyszenia LGR „7 Ryb”.

12. Podjęcie Uchwały w sprawie zmian w Regulaminu Biura Stowarzyszenia LGR „7 Ryb”.

13. Podjęcie Uchwały w sprawie przyjęcia Regulaminu ustalania i wypłaty świadczeń dla członków organów Stowarzyszenia LGR „7 Ryb” związanych z wdrażaniem LSROR.

14. Odwołanie Członka Zarządu.

15. Powołanie Członka Zarządu.

16. Rozpatrzenie odwołań członków Stowarzyszenia od decyzji Zarządu w sprawie skreślenia z listy członków Stowarzyszenia.

17. Wolne głosy i wnioski.

18. Zakończenie Walnego Zebrania.

Noworoczny toast i poczęstunek.

Pragniemy przypomnień Państwo, iż uczestnictwo w Walnych Zebraniach Członków jest obowiązkiem statutowym każdego członka.

 

Zarząd Stowarzyszenia

To nie koniec chłodnych nocy! IMGW prognozuje przymrozki nie tylko z 30 na 31 marca, ale również w kolejnych dniach – także we wtorek i środę.
Kierowcy nadal mogą korzystać z przejazdu kolejowego na ul. Łukowskiej w Obornikach. 
Przymrozki nie odpuszczają. Po chłodnej nocy z piątku na sobotę, meteorolodzy ostrzegają przed kolejnym spadkiem temperatury poniżej zera. Wydano ostrzeżenie I stopnia.
Przejazd kolejowy na ul. Łukowskiej w Obornikach zostanie czasowo zamknięty. Informację przekazała firma PORR.
Przed mieszkańcami powiatu obornickiego kolejne planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej. Enea Operator zapowiedziała wyłączenia na terenie gmin Oborniki i Rogoźno w dniach od 24.03.2026 r. do 02.04.2026 r. 
Dzisiaj w nocy, podobnie jak wczoraj, mają wystąpić przymrozki. Tym razem jednak temperatura spadnie jeszcze niżej – IMGW ostrzega mieszkańców powiatu obornickiego.
Pierwszy dzień wiosny w nie będzie tak ciepły, jak wielu z nas się spodziewało. Choć 21 marca to symboliczny czas równonocy wiosennej, natura postanowiła spłatać nam figla.