Przejdź do głównej treści

Plan pracy Rady Miejskiej w Rogoźnie w miesiącu maju

| Łukasz | Komunikaty

Przewodniczący Jarosław Łatka przedstawił plan pracy Rady Miejskiej w Rogoźnie w miesiącu maju 2025 roku.

Sesja Rady Miejskiej w Rogoźnie zaplanowana została na 27 maja. Wcześniej pracować będą komisje.

Plan pracy Rady Miejskiej w miesiącu maju 2025 roku przedstawia się następująco:

1.       22 maja 2025 roku godz. 16:30 – sala nr 20 Urzędu Miejskiego w Rogoźnie, ul. Nowa 2, Komisja Spraw Społecznych Oświaty i Kultury. Tematy komisji:

- Informacja o wykonania budżetu za rok 2024,

- Działalność GOPS w Rogoźnie,

- Przedstawienie programów: Wspierania Rodziny, Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Ochrona Ofiar w Rodzinie, Programu osłonowego w zakresie dożywiania „Posiłek w szkole i w domu”, Krajowy Program Przemocy, Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych. 

 

2.       26 maja 2025 roku godz. 16:00 – SP w Tarnowie - Komisja Gospodarki Finansów i Rolnictwa. Tematy komisji:

- Informacja z wykonania budżetu Gminy Rogoźno za 2024 rok 

- Absolutorium dla Burmistrz Rogoźna,

- Informacja o działalności świetlic wiejskich za 2024 rok.

 

3.      25 kwietnia 2025 r.  godz. 1000 – sala nr 20 Urzędu Miejskiego w Rogoźnie, ul. Nowa 2 – Komisja Rewizyjna. Tematy komisji:

- Analiza sprawozdania finansowego z wykonania budżetu za rok 2024, wypracowanie opinii o wykonaniu budżetu oraz sporządzenie wniosku o absolutorium dla Burmistrza z wykonania budżetu w roku 2024.

 

Sesja Rady Miejskiej w Rogoźnie odbędzie się dnia 27 maja 2025 r. o godz. 16.00 w Sali Rogozińskiego Centrum Kultury przy ul. Wojska Polskiego 4 w Rogoźnie, zgodnie z planem pracy tematem sesji będzie:

- Raport o stanie Gminy.

- Wykonanie budżetu za rok 2024.

- Absolutorium dla Burmistrza Rogoźna.

                                                                                                                                                             Z poważaniem

                                                                                                                                             Przewodniczący Rady Miejskiej

                                                                                                                                                      (-)  Jarosław Łatka

Prezentujemy planowane wyłączenia prądu w powiecie obornickim od 7 maja do 23 maja.
IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Poznaniu prognozuje dla powiatu obornickiego możliwość wystąpienia przymrozków.
Biuro Prognoz IMGW przewiduje możliwość wystąpienia burz na rozległym obszarze Polski.
W tym tygodniu nie będzie można zrobić zakupów na obornickim targowisku w czwartek. Dzień targowy przesunięto na środę.
Gmina Rogoźno poinformowała o zamknięciu targowiska w dniu 2 maja.
30 kwietnia 2025 r. (środa) o godz. 9.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Obornikach odbędzie się XIV sesja Rady Miejskiej.
W sobotę 26 kwietnia, w dniu pogrzebu papieża Franciszka, w Polsce będzie obowiązywać żałoba narodowa. W czasie żałoby flaga Polski ma być opuszczona do połowy masztu, a media uwzględniają potrzebę uczczenia pamięci papieża podczas planowanych emisji.