Praca dla operatora urządzeń oczyszczania ścieków

| Łukasz | Komunikaty

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach szuka osoby do pracy na stanowisko operatora urządzeń oczyszczania ścieków.

Ogłoszenie:

Wymiar pracy
Pełny etat

Rodzaj umowy
Umowa o pracę

Miejsce pracy
Oczyszczalnia ścieków, Oborniki ul. Obrzycka 131

Opis stanowiska
- praca fizyczna na obiekcie oczyszczalni ścieków,
- obsługa technologii oczyszczania ścieków,
- obsługa specjalistycznych urządzeń mechanicznych i narzędzi,
- realizacja zadań zgodnie z wyznaczonymi procedurami,
- rejestracja parametrów procesu technologicznego,
- zapewnienie ciągłości pracy całego obiektu,
- utrzymywanie standardów czystości,
- dbałość o prawidłowe funkcjonowanie maszyn i ich bieżącą konserwację,
- uczestnictwo w działaniach usprawniających pracę,
- przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania
- doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji lub w firmach o podobnej specyfice,
- wykształcenie minimum zawodowe,
- gotowość do podjęcia pracy zmianowej,
- sprawność manualna oraz techniczna,
- dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności,
- sumienność i zdyscyplinowanie,
- zaangażowanie w pracę,
- umiejętność pracy w zespole,
- odpowiedzialność za bezpieczeństwo na stanowisku pracy.

Oferujemy
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- przyjazne warunki pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- preferencyjny system pożyczkowy dla pracowników,
- spotkania integracyjne,
- paczki i bony na święta,
- dofinansowanie do zajęć sportowych.

Zgłoszenia

Klauzula informacyjna

W Starostwie Powiatowym w Obornikach odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa.
Komunikat dotyczy materiałów łatwopalnych przechowywanych w piwnicach, skrytkach czy na klatkach. Komunikat wystosowano na skutek pożaru kamienicy przy ul. Kraszewskiego w Poznaniu.
Sala sesyjna Urzędu Gminy w Ryczywole będzie w piątek miejscem obrad Rady Gminy. Początek sesji o  godz. 09:00.
Przewodniczący Rady Miejskiej w Obornikach Paweł Drewicz zaprasza na sesję. Rada Miejska będzie obradowała 25 września.
Pomoc z Obornik w obecnej chwili ma być skierowana do Lądku-Zdroju. W poniedziałek trzeba zebrać jak najwięcej rzeczy, pierwszy transport szykowany jest na wtorek!
Kolejna miejscowość dołącza do akcji zbiórki rzeczy dla osób poszkodowanych w powodzi. Wolontariusze zachęcą do pomocy i przynoszenia niezbędnych rzeczy.
W związku tragiczną sytuacją na południu kraju Gminny Ośrodek Kultury w Ryczywole  uruchamia ZBIÓRKĘ DLA POWODZIAN.