Przejdź do głównej treści

Zmiany w rozkładzie jazdy linii 25

| Łukasz | Komunikaty

W obornickiej komunikacji dokonano zmiany. Korekta dotyczy linii 25. 

Komunikacja obornicka na stałe się wpisała w krajobraz naszych dróg i cieszy się dużym uznaniem. Gmina Oborniki stara się na bieżąco reagować na potrzeby pasażerów. Tak też jest w przypadku linii 25. 

Przypominamy, że wszelkie uwagi i propozycje można zgłaszać do obornickiego urzędu drogą mailową. 

Moduł VI – Bezpłatne narzędzia KSeF – Aplikacja Mobilna KSeF - to kolejne szkolenie, na które zaprasza Naczelnik Urzędu Skarbowego w Obornikach.
W poniedziałek, 24 listopada 2025 r., w godz. 8:00–12:00 zaplanowano przerwę w dostawie wody w Słonawach. Utrudnienia wynikają z prac modernizacyjnych prowadzonych przez PWiK Oborniki.
Od 24 listopada do 8 grudnia 2025 r. przejazd z ul. Kowanowskiej przez przejazd kolejowy będzie zamknięty z powodu prac związanych z przebudową linii kolejowej i budową drugiego toru. Ograniczenia znacząco wpłyną na codzienny dojazd od tej strony miasta. 
Od 24 listopada do 12 grudnia 2025 r. prowadzony będzie kluczowy etap przebudowy linii kolejowej, w tym budowy mostu kolejowego w Obornikach. Prace te powodują znaczące zmiany w kursowaniu pociągów na trasie Poznań–Piła.
Enea Operator zapowiedziała planowane wyłączenia energii w gminach Oborniki, Ryczywół i Rogoźno. Utrudnienia potrwają od 24 do 27 listopada 2025 r.
IMGiW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące oblodzenia dróg i chodników. Ślisko może być od północy do godzin porannych 21 listopada 2025 r.
Przewodniczący Rady Miejskiej w Obornikach zapraszana XXIII (23) sesję Rady Miejskiej w Obornikach. W porządku obrad znajdują się m.in. punkty dotyczące stawek podatków czy obornickiego schroniska Azorek.