Skip to main content


Meteorolodzy ostrzegają przed burzami

| Marcin | Komunikaty

Na niedziele 05.05.2024 wydano ostrzeżenie o burzach dla większości powiatów w Polsce. W powiecie obornickim ostrzeżenie obowiązuje od godziny 12:00.

Prognoza ma 90% stopień prawdopodobieństwa. Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 20 mm do 30 mm, porywy wiatru do 85 km/h oraz lokalnie grad. Z uwagi na charakter zjawiska możliwe jest podniesienie stopnia ostrzeżenia, obecnie wydano 1 stopień ostrzeżenia. Ostrzeżenie jest ważne od 2024-05-05 12:00 do  2024-05-05 21:00.

źródło: https://meteo.imgw.pl/

Koszenie poboczy przy ryczywolskich drogach gminnych

Od środy rozpocznie się wykaszanie poboczy przy drogach gminnych. Komunikat w tej sprawie opublikował Urząd Gminy w Ryczywole.

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami

Ostrzeżenie o burzach wydano w godzinach rannych, prognozuje się występowanie burz na terenie naszego powiatu po godzinie 13.

Pojedź pociągiem Jubilat!

W niedzielę miłośnicy kolei będą mogli przejechać się pociągiem Jubilat. Uczci on 145 rocznicę powstania linii kolejowej Poznań - Piła.

Jeszcze w maju "Giełda dla mam i nie tylko"

Hala sportowa przy ul. Obrzyckiej 88 będzie miejscem organizacji „Giełdy dla mam i nie tylko".

Kto zostanie Starostą Obornickim?

We wtorek 7 maja radni powiatowi zadecydują o kształcie władzy na najbliższe lata. Będzie to pierwsza sesja VII kadencji Rady Powiatu Obornickiego.

Bistro Bowling Bar poszukuje pracowników

Bistro Bowling Bar w Obornikach poszukuje pracowników. Swoje CV można przesyłać na maila.

Oborniki. Komunikacja w czasie majówki

W związku z długim weekendem majowym zmianie ulegną kursy komunikacji miejskiej w Obornikach.