Skip to main content


Zakaz wstępu na poligon Biedrusko

| CSWL | Komunikaty

Przez miesiąc marzec na poligonie Biedrusko będą odbywać się strzelania i ćwiczenia z amunicji bojowej.

Zgodnie z „Instrukcją działalności ośrodków szkolenia poligonowego” informujemy, że od dnia 01.03.2023 r. do dnia  31.03.2023 r. na terenie poligonu Biedrusko odbywać będą się strzelania i ćwiczenia z użyciem amunicji bojowej środków minerskich oraz pozoracji pola walki. Strzelania i ćwiczenia realizowane będą od poniedziałku do soboty w godz. 7-15 i 18-24. Ponadto na terenie realizowane są całoroczne polowania indywidualne i zbiorowe na terenie obwodów łowieckich nr 116, 181, 186 kół łowieckich nr 79 Orzeł , nr 81 Drop i nr 86 Sokół. W ciągu całego miesiąca swoją działalność na terenie poligonu prowadzić będą saperzy realizujący interwencyjną neutralizację przedmiotów wybuchowych o niebezpiecznych różnego pochodzenia.

CSWL.pdf

Koszenie poboczy przy ryczywolskich drogach gminnych

Od środy rozpocznie się wykaszanie poboczy przy drogach gminnych. Komunikat w tej sprawie opublikował Urząd Gminy w Ryczywole.

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami

Ostrzeżenie o burzach wydano w godzinach rannych, prognozuje się występowanie burz na terenie naszego powiatu po godzinie 13.

Pojedź pociągiem Jubilat!

W niedzielę miłośnicy kolei będą mogli przejechać się pociągiem Jubilat. Uczci on 145 rocznicę powstania linii kolejowej Poznań - Piła.

Jeszcze w maju "Giełda dla mam i nie tylko"

Hala sportowa przy ul. Obrzyckiej 88 będzie miejscem organizacji „Giełdy dla mam i nie tylko".

Kto zostanie Starostą Obornickim?

We wtorek 7 maja radni powiatowi zadecydują o kształcie władzy na najbliższe lata. Będzie to pierwsza sesja VII kadencji Rady Powiatu Obornickiego.

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami

Na niedziele 05.05.2024 wydano ostrzeżenie o burzach dla większości powiatów w Polsce. W powiecie obornickim ostrzeżenie obowiązuje od godziny 12:00.

Bistro Bowling Bar poszukuje pracowników

Bistro Bowling Bar w Obornikach poszukuje pracowników. Swoje CV można przesyłać na maila.