Przejdź do głównej treści

W Obornikach rozpoczęli wypłatę dodatku węglowego

| Łukasz | Komunikaty

Gmina Oborniki rozpoczęła wypłatę dodatku węglowego. Stało się to możliwe po przyjęciu w środę 28.09.2022 roku stosownej uchwały przez Radę Miejską w Obornikach.

 

Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, że od dnia 28.09.2022 r. rozpoczął wypłaty dodatków węglowych. Wypłaty realizowane będą sukcesywnie, zgodnie z datą wpłynięcia wniosku.

Przypominamy, że wnioski o dodatek węglowy można składać do końca listopada 2022 r. - informuje OPS w Obornikach.

Do 3 lipca ma być zamknięty przejazd kolejowy w miejscowości Parkowo. Wykonawca inwestycji wydłużył właśnie termin po raz trzeci!
W związku z przebudową mostu na rzece Wełnie w ciągu ulicy Czarnkowskiej w Obornikach nastąpi zmiana organizacji ruchu.
W związku z prowadzonymi pracami oraz czasowym zamknięciem przejazdów, wprowadzone zostały zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej na liniach 28 i 34. 
Firma PORR S.A. informuje o planowanym zamknięciu przejazdu pod wiaduktem na ul. Gołaszyńskiej w Obornikach. Utrudnienia dla kierowców maja potrwać od 15 do 22 czerwca.
Spółka Aquabellis w Rogoźnie poszukuje pracownika na stanowisko konserwatora kanalizacji sanitarnej.
IMGW wydał ostrzeżenie I stopnia przed burzami dla części regionu sąsiadującej z powiatem obornickim. Synoptycy prognozują intensywne opady deszczu, silny wiatr i lokalne opady gradu. Ostrzeżenie obowiązuje 07.06.2026 r. od godz. 11:00 do godz. 20:00.
IMGW wydał ostrzeżenie I stopnia przed burzami dla powiatu obornickiego. Prognozowane są silne porywy wiatru do 80 km/h, intensywne opady deszczu oraz lokalne opady gradu. Ostrzeżenie obowiązuje 04.06.2026 r. od godz. 17:00 do godz. 22:00.