Przejdź do głównej treści

Upały! Wydano ostrzeżenia meteorologiczne dla zachodniej Polski.

| MP | Komunikaty
Uwaga upały!
Uwaga upały!

W sobotę (18.06) i w niedzielę(19.06) będzie bardzo gorąco, lokalnie temperatury mogą sięgać 36°C.

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych - Wydział w Poznaniu prognozuje dla powiatu obornickiego upały. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 33°C, lokalnie w niedzielę do 34°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 20°C.

Wydane ostrzeżenie obowiązuje od godz. 12:00 dnia 18.06.2022 do godz. 20:00 dnia 19.06.2022.

źródło: IMGW

W związku z zaplanowanym na 11 listopada Biegiem Niepodległości w Obornikach wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.
10 listopada obornicka komunikacja będzie dostępna dla swoich pasażerów. Część kursów tego dnia jednak zostanie wycofana.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach sp. z o.o. informuje o przerwie w dostawie wody w Bogdanowie.
Święto Niepodległości będzie obchodzone we wszystkich samorządach. Programem pochwalił się Ryczywół.
Dziś, 1 listopada, obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. To czas refleksji i pamięci o bliskich, ale też wzmożonego ruchu i licznych wizyt na cmentarzach.
Enea Operator zapowiada serię planowych wyłączeń energii elektrycznej w gminach Oborniki, Rogoźno i Ryczywół. Przerwy rozpoczną się 3 listopada i potrwają do 18 listopada 2025 r. Sprawdź szczegółowy harmonogram.
W związku z dniem Wszystkich Świętych w okolicy cmentarza parafialnego w Obornikach dokonana zostanie zmiana organizacji ruchu.