fbpx

Rogoźno. Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i niebezpiecznych

W miesiącu listopad 2021 r. na terenie miasta i  gminy Rogoźno, odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych i niebezpiecznych.  Odbiór odbędzie się zgodnie z harmonogramem.

W dniu  2 listopad: Budziszewko, Studzieniec, Międzylesie nr 1-4b i 10-17, Seminarialna, Krótka, os. Przemysława.

W dniu 3 listopad: Brzozowa, Czarnkowska, Fabryczna, Hetmańska, Kasztelańska, Kościuszki, Krzyżaniaka, Leśna, Lipowa, Mała Szkolna, Ogrodowa, Olchowa, Piekarska, Plac Powstańców Wielkopolskich, Polna (od ul. Fabrycznej), Przesmyk, Rynkowa, Rzeźnicka, Sądowa, Słoneczna, Smolary, Topolowa, Towarowa, Wielka Szkolna, Wójtostwo, Wyszyńskiego, Cieśle nr 10-10d, Olszyna, Paderewskiego.

W dniu  04 listopad: Gościejewo, Laskowo, Tarnowo, Karolewo, Owieczki, Kaziopole, Grudna, Wełna,  Dziewcza Struga.

W dniu 10 listopad: Garbatka bez nr 25-26b oraz 29-29a, Słomowo, Szczytno, Międzylesie nr 5-9 i 18, Boguniewo, Nienawiszcz.

W dniu 18 listopad: Alojzego Twardeckiego, Asnyka, Chabrowa, Dworcowa, Działkowa, Floriana Miśko, Garbacka, Wojska Polskiego, Kochanowskiego, Kolejowa, Konieczyńskich, Konwaliowa, Ks. Werbla, Kwiatowa, Łąkowa, Mickiewicza, Miodowa, Norwida, Orzeszkowej, Piłsudskiego (do torów kolejowych), Polna (od strony ogrodów działkowych), Południowa nr 104-106, Prusa, Reja, Romana Orlika, Różana, Sienkiewicza, Słowackiego, Sobolewskiego, Skautów, Szarych Szeregów, Zaułek, Garbatka nr 25-26b oraz 29-29a.

W dniu 22 listopad: Boguniewska, Długa, Dojazd, Diamentowa, Gościnna, Plac Jana Pawła II, Kilińskiego, Kościelna, Kotlarska, Kręta, Kwarcowa, Mała Poznańska, Międzyleska, Nowa, Perłowa, Pl. K. Marcinkowskiego, Plażowa, Południowa (bez nr 104-106), Poprzeczna, Rubinowa, Rynkowa (tylko pojemniki wystawiane od Kościelnej), Skrajna, Spokojna, Strzelecka, Szafirowa, Szeroka, Średnia, Topazowa, W. Poznańska, Wągrowiecka, Wąska, Wschodnia, Za Jeziorem, Zachodnia, Żurawia, Międzylesie nr 19-45.

W dniu 25 listopad: Parkowo, Józefinowo, Jaracz, Rożnowice.

W dniu 26 listopad: Rolna, Ruda, Żołędzin, Nowy Młyn, Piłsudskiego od torów kolejowych w kierunku Rudy.

W dniu 29 listopad: Cieśle bez nr 10-10d oraz ulice Rzeczna, Potulicka, Krańcowa, Biniewo, Marlewo, Pruśce, Stare, Sierniki, Owczegłowy, Wojciechowo.

Zbiórką zostaną objęte następujące odpady: radia, telewizory, inny sprzęt elektroniczny, lodówki, zamrażarki, pralki, wirówki, zlewozmywaki, wanny, kuchenki gazowe, kuchenki węglowe, inny sprzęt AGD, meble, tapczany itp., opony od samochodów osobowych i rowerów, termometry rtęciowe, farby, lakiery, rozpuszczalniki, żarówki, świetlówki energooszczędne oraz różnego typu środki i odczynniki chemiczne. 

Niekompletny sprzęt elektroniczny i elektryczny nie będzie odbierany !!!  (art. 35 Ustawy z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym)

Zbiórce nie będą podlegały odpady od podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Odpady remontowo-budowlane, okna i drzwi należy dostarczyć do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Studzieńcu (byłe wysypisko odpadów, czynne poniedziałek w godz. 10-18 i środa w godz. 7-15). Odpady te przyjmowane są nieodpłatnie w ilości 200 kg/gospodarstwo domowe/rok.

źródło: UG Rogoźno