Przejdź do głównej treści

Gmina Rogoźno: Harmonogram wywozu odpadów w roku 2021

| eoborniki.pl, rogozno.pl | Komunikaty

Gmina Rogoźno opublikowała harmonogram odbioru odpadów na rok 2021.

Na stronie rogozińskiego urzędu pojawiła się informacja z harmonogramem odbioru odpadów. Podzielono go na 2 części. Osobny harmonogram stworzono dla nieruchomości letniskowych.

Oba harmonogramy obowiązują od 01.01.2021 do 31.12.2021r.

HARMONAGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY ROGOŹNO
W OKRESIE 01.01.2021 – 31.12.2021

Harmonogram1.pdf

HARMONAGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY ROGOŹNO OD MIESZKANCÓW
ORAZ NIERUCHOMOŚCI DOMKÓW LETNISKOWYCH LUB INNYCH NIERUCHOMOŚCI
WYKORZYSTYWANYCH NA CELE REKREACYJNO-WYPOCZYNKOWE
W OKRESIE 01.01.2021 – 31.12.2021

Harmonogram letnisko.pdf

Rada Miejska w Rogoźnie nie podjęła jeszcze decyzji o wysokości stawki za odbiór odpadów na rok 2021. W poprzednim wyniosła ona 26 zł. 

20 maja 2026 r. (środa) o godz. 9.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Obornikach odbędzie się XXX (30) sesję Rady Miejskiej w Obornikach.
Od 12.05.2026 r. do 2.06.2026 r. przejazd kolejowy w Parkowie będzie zamknięty. Gmina Rogoźno zmienia kolejność przystanków na liniach 31 i 32, a przystanek „Parkowo, Skrzyżowanie” nie będzie obsługiwany.
S.C. Transport poszukuje kierowców z kategorią D. Przewoźnik poszukuje pracowników na cały etat, ale także w krótszym zakresie czasu.
Przejazd kolejowy na ul. Łukowskiej w Obornikach ponownie nie zostanie otwarty zgodnie z zapowiedziami. Firma PORR S.A. przesunęła termin zakończenia prac do 18.05.2026 r., choć jeszcze kilka dni temu zapewniano, że wcześniejsza data nie jest zagrożona.
Od poniedziałku, 4 maja 2026, na ulicy Wojska Polskiego w Rogoźnie zmieni się organizacja ruchu. W związku z remontem pasa drogowego, jedna z głównych arterii miasta stanie się jednokierunkowa. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia i korzystać z objazdu wyznaczonego ulicą Fabryczną. Zmiany…
Przejazd kolejowy na ul. Łukowskiej w Obornikach będzie zamknięty do 11 maja. 
We wtorek, 28.04.2026 r., w Lulinie doszło do awarii sieci wodociągowej. Mieszkańcy muszą liczyć się z brakiem wody w godzinach od 8:00 do 13:00.