fbpx

Zaplanowano liczne wyłączenia prądu w całym powiecie. Najwięcej w Obornikach

Bardzo wiele wyłączeń prądu zaplanowała Enea Operator sp. z o.o. w najbliższych dniach na terenie całego powiatu obornickiego.

Bardzo wiele wyłączeń spółka energetyczna zaplanowała w samych Obornikach. Z brakiem prądu będą zmagać się jednak także m.in. mieszkańcy Rogoźna, Prusiec czy Kiszewa. Szczegółowy harmonogram zaplanowanych wyłączeń przez Enea Operator publikujemy poniżej.

Oborniki
19 października 2020 r. w godz. 08:00 - 09:30
Oborniki ul. Edwarda Sowiaka. ul. Sportowa. ul. Mostowa od 2 do 10 parzyste. ul. Armii Poznań 13, 15, 15a, 17, 19. ul. Okrężna 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 19, 21, działki nr 2260/1, 2260/5, 2262. ul. Szamotulska działka nr 2590/2.

Oborniki
19 października 2020 r. w godz. 09:30 - 11:00
Oborniki ul. Armii Poznań 37, 37/1, 39b, 49, 51; ul. Arnolda Szylinga 39; ul. Krańcowa 5, 10/1; ul. Mostowa parzyste od 16 do 36; ul. Motelowa 12; cała ul. Księdza Piotra Wawrzyniaka, Maksymiliana Jackowskiego, Nowa, Karola Marcinkowskiego, Szczepana Gnieźnieńskiego

Oborniki
19 października 2020 r. w godz. 12:00 - 14:00
Oborniki ul. Słoneczna 30, 28, 28A, 14, 12, 10, 8, 6, 5, 4, 2; ul. Objezierska 1, 1c, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15a, 17; cała ul. Cicha, Graniczna

Rogoźno
19 października 2020 r. w godz. 07:00 - 13:30
ul. Lipowa 5, 10, 12, 14, dz. 218/3, ul. Wójtostwo 1 do 15.

Oborniki
20 października 2020 r. w godz. 08:30 - 10:00
Oborniki ul. Armi Poznań 6,8,10,12,14; ul. Szamotulska 3,5,5A,7,9,11,13,14,15,18, działki 2141/1, 2192, 2241/4

Sycyn, Przeciwnica, Popówko
20 października 2020 r. w godz. 09:00 - 18:00
gm. Oborniki miejscowości: Sycyn oprócz nr 1, 2 i działki nr 109/3. Przeciwnica od 1 do 4, od 7 do 11, RSP. Popówko 21.

Oborniki
20 października 2020 r. w godz. 09:30 - 10:30
Oborniki ul. Szamotulska 22, 24, 24A, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44

Oborniki, Uścikówiec
20 października 2020 r. w godz. 10:00 - 11:30
Gmina Oborniki miejscowość Oborniki ul. Szamotulska parzyste od 46 do 70; miejscowość Uścikówiec 1, 1A

Oborniki
20 października 2020 r. w godz. 11:30 - 14:00
Oborniki ul. Szamotulska nieparzyste od 29 do 79

Maniewo
21 października 2020 r. w godz. 08:00 - 17:00
gm. Oborniki miejscowość: Maniewo 11, od 52 do 72a, działki nr 134/2, 322/2.

Maniewo
21 października 2020 r. w godz. 08:00 - 08:30
21 października 2020 r. w godz. 16:00 - 17:00
gm. Oborniki miejscowość: Maniewo od 2 do 16, działki nr 58/2, 62/9, 283/4, Kościół, Sklep.

Oborniki
21 października 2020 r. w godz. 08:30 - 10:00
Oborniki ul. Czarnkowska 114, 116, 118, 120, od 122 do 133, 135, 137, 138, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 165; ul. Bukowa 2; cała ul. Jesionowa, Olchowa, Leszczynowa

Oborniki
21 października 2020 r. w godz. 10:00 - 11:00
Oborniki ul. Wojciecha Karfantego 6, 8, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 30, 32, 23, 34; ul. Wincentego Witosa działka 56

Oborniki
21 października 2020 r. w godz. 11:00 - 12:00
Oborniki ul. Korfantego 3, 4, 5, 7, 9, 10, 26, 28; cała ulica Waryńskiego, Daszyńskiego

Oborniki
21 października 2020 r. w godz. 12:00 - 14:00
Oborniki ul. Mikołajczyka od 11 do 18

Uścikowo
21 października 2020 r. w godz. 16:00 - 18:00
gm. Oborniki: Uścikowo od 9 do 19, od 22 do 31, od 41 do 54a, 60, 61a, 61b, działki 271/4, 272/3

Rogoźno
22 października 2020 r. w godz. 08:15 - 13:45
Rogoźno ul. Różana 48, 50, 52, 54, 56, 58, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, działka 2329/2.

Jaracz
22 października 2020 r. w godz. 08:30 - 11:00
gm. Rogoźno miejscowość Jaracz od 4 do 7, działki 97, 123/1, 137/17, 137/27, 167

Oborniki
22 października 2020 r. w godz. 11:00 - 12:00
Oborniki cała ul. Generała Pułaskiego, Kościuszki, Sikorskiego

Oborniki
22 października 2020 r. w godz. 12:00 - 13:00
Oborniki ul. Generała Taczaka 4, 6; ul. Generała Berlinga 16, 18; ul. Generała Andersa 33, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 53, 55; cała ul. Generała Kleeberga

Oborniki
22 października 2020 r. w godz. 13:00 - 14:00
Oborniki ul. Generała Dąbrowskiego od 29 do 43; ul. Bielawska 20a, 20b; ul. Generała Berlinga 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8,7, 10, 12, 14, 20

Oborniki
23 października 2020 r. w godz. 08:30 - 09:30
Oborniki ul. Czarnkowska parzyste od 64 do 80, działka 1707; cała ul. Wierzbowa, Franciszka Jaegera, Chłopska

Oborniki
23 października 2020 r. w godz. 09:00 - 10:30
Oborniki ul. Czarnkowska nieparzyste od 31 do 55, 42, 42d, 60, 62

Oborniki
23 października 2020 r. w godz. 11:00 - 12:30
Oborniki cała ul. Generała Kutrzeby, Abrahama, Bołtucia, Maczka

Oborniki
23 października 2020 r. w godz. 12:00 - 13:30
Oborniki ul. Generała Andersa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 24, 25, 27, 29, 31

Kiszewo, Stobnica
26 października 2020 r. w godz. 07:00 - 08:00
26 października 2020 r. w godz. 14:00 - 15:00
gm. Oborniki ; miejscowość Kiszewo od 1 do 5, od 32 do 34, działki 1/7, 88/1, 90/6, 91/1: gmina Oborniki miejscowość Stobnica, cała miejscowość

Kiszewo
26 października 2020 r. w godz. 07:00 - 15:00
gm. Oborniki miejscowość Kiszewo od 17 do 22, działki 129, 129/14, 10589/2

Stobnica
27 października 2020 r. w godz. 08:00 - 14:00
gm. Oborniki miejscowość Stobnica 1, 2, 2A

Pruśce
28 października 2020 r. w godz. 08:00 - 14:00
29 października 2020 r. w godz. 08:00 - 14:00
Pruśce 63 do 67.

Rogoźno
30 października 2020 r. w godz. 08:00 - 14:00
Rogoźno Osiedle Przemysława 3A, 7, Biedronka, Sklepy, Punkt gastronomiczny.

Źródło: Enea Operator