Przejdź do głównej treści


Po 3 miesiącach przerwy obradować będzie obornicka rada

| Łukasz | Komunikaty

Obornicka Rada Miejska będzie obradowała 27 maja.

W miesiącu kwietniu odbyły się posiedzenia rad w Rogoźnie, Ryczywole i Powiecie Obornickim. Jako jedyna nie zebrała się Rada Miejska w Obornikach. Jej obrady odbędą się na pewno w maju. Będzie to 27 maja w systemie zdalnym.

 

MAJ 2020

Nazwa Komisji

Data

Godzina

Sala

KOMISJA BUDŻETU

26.05.20

9.00

zdalny tryb obradowania

KOMISJA GOSPODARKI

I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO

25.05.20

10.00

zdalny tryb obradowania

KOMISJA OŚWIATY I SPRAW SPOŁECZNYCH

22.05.20

13.00

zdalny tryb obradowania

KOMISJA ROLNICTWA

I OCHRONY ŚRODOWISKA

25.05.20

13.00

zdalny tryb obradowania

KOMISJA REWIZYJNA

13.05.20

22.05.20

10.00

10.00

zdalny tryb obradowania

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW

I PETYCJI

 

SESJA RM

27.05.20

9.00

zdalny tryb obradowania

27 grudnia o godz. 16:40, w Obornikach usłyszymy syreny alarmowe. To element treningu systemu alarmowania, ale też symboliczny gest upamiętnienia 107. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.
W okresie świąteczno-noworocznym rozkład jazdy autobusów ulegnie zmianie. Część kursów zostanie zawieszona, a w Sylwestra autobusy pojadą krócej niż zwykle.
Wyjątkowo w poniedziałek odbędzie się najbliższa sesja Rady Miejskiej w Obornikach.
Kierowcy będą musieli korzystać z innych przejazdów w Obornikach po przedłużeniu zamknięcia ruchu na ul. Kowanowskiej. 
W okresie świąteczno-noworocznym wprowadzona zostaną zmiany w rozkładzie jazdy obornickiej komunikacji. Podyktowane one są przerwą w nauce szkolnej.
W weekend 6–7 grudnia 2025 r. pociągi na odcinku Wargowo – Oborniki Wielkopolskie zostaną wstrzymane z powodu prac torowych. Za cały ruch odpowie Zastępcza Komunikacja Autobusowa.
Moduł VI – Bezpłatne narzędzia KSeF – Aplikacja Mobilna KSeF - to kolejne szkolenie, na które zaprasza Naczelnik Urzędu Skarbowego w Obornikach.