ZUS w Obornikach zaprasza na bezpłatne szkolenia

Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Obornikach zaprasza na bezpłatne szkolenia.

Inspektorat ZUS w Obornikach zaprasza osoby rozpoczynające prowadzenie działalność gospodarczą na spotkania nt. „Obowiązki płatników składek, promocja PUE”. Szkolenie odbędzie się 30 stycznia br., o godz. 10.00, w siedzibie Inspektoratu ZUS w Obornikach.

Na kolejne spotkanie inspektorat zaprasza 19 lutego br., również o godz. 10.00. Tym razem spotkanie dotyczyć będzie nowych zasad ustalania podstawy wymiaru składek w ramach „Małego ZUS”.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież