Projekty grantowe w Centrum Rekreacji Oborniki

Lokalna Grupa Działania Trzech Rzek zaprasza do udziału w spotkaniu dotyczącym planowanych naborów grantowych. Spotkanie odbędzie się 11.12.2019 (środa) o godz. 16:00, na Sali konferencyjnej Centrum Rekreacji Oborniki (pływalnia), ul. Czarnkowska 84, 64-600 Oborniki.

W pierwszym kwartale 2020 roku planowane są nabory wniosków na budowę infrastruktury oraz wydarzenia integrujące mieszkańców. Granty to dotacje w wysokości od kilu do kilkudziesięciu tysięcy złotych, do 100% kosztów zadań. Plac zabaw? Siłownia zewnętrzna? Boisko? Wiata? To wszystko można sfinansować w całości z Grantu LGD! A jeśli w Waszej społeczności lokalnej brakuje wydarzeń integracyjnych i aktywizacyjnych, to z pomocą LGD można sfinansować warsztaty, wyjazdy, spotkania, imprezy dla społeczności lokalnej.

granty lgd

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież