Przerwa w dostawie wody na terenie Gminy Oborniki

Jeszcze do godziny 14:00 może występować przerwa w dostawie wody w części miejscowości Gminy Oborniki.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach  Sp. z o. o. zawiadamia, że w dniu 13.11.2019 roku do godz. 14:00 z powodu prac modernizacyjnych na ujęciu wody w Nieczajnie nastąpi przerwa w dostawie wody w następujących miejscowościach: Wargowo, Wargowo II, Kowalewko, Świerkówki, Gołaszyn II, Maniewo, Gołębowo.

Przedsiębiorstwo przeprasza za niedogodności.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2