Bogdanowo, Gołaszyn, Objezierze i Ocieszyn w czwartek ze słabszym ciśnieniem w kranach

Mieszkańcy Bogdanowa, Gołaszyna, Objezierza i Ocieszyna muszą liczyć się z czwartkowymi utrudnieniami w dostępie do wody.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o. o. zawiadamia, że w czwartek, 7 listopada w godzinach od 08:00 do 14:00 z powodu prac naprawczych na przepompowni w Bogdanowie może występować słabsze ciśnienie lub przerwy w dostawie wody.

Utrudnienia przewiduje się w następujących miejscowościach: Bogdanowo, Ocieszyn, Objezierze, Gołaszyn. Powyższe miejscowości w tym czasie zasilane będą przez przepompownię wody w Uścikowie.  Za wszelkie utrudnienia PWiK przeprasza.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2