Bogdanowo, Uścikowo, Uścikówiec i część Obornik bez prądu

Na terenie Gminy Oborniki wystąpiła awaria siecie energetycznej.

Energii elektrycznej mogą być pozbawieni w tej chwili mieszkańcy Uścikówca, Uścikowa, Bogdanowa i części Obornik. Awaria ma zostac usunięta do godz. 16:00. Taki komunikat przekazała spółka Enea Operator.

Awaria objęła obszar nastepujących miejscowości:

- Uścikówiec;
- Uścikowo;
- Bogdanowo;
- Oborniki: ul. Łąkowa, Okrężna, Mostowa, Sportowa, Harcmistrza Jana Miękusa, Krańcowa, Obrzycka, Nowa, Słoneczna, Karola Marcinkowskiego, Wiosenna, Armii Krajowej, Tartaczna, Czarnkowska, Powstańców Wielkopolskich, Armii Poznań, Poprzeczna, Droga Leśna, Szamotulska, Szarych Szeregów, Edwarda Sowiaka, Maksymiliana Jackowskiego, Graniczna, Gołaszyńska, Objezierska, Komunalna, 1 Maja, Franciszka Mikołajczaka

Awaria ma zostać usunięta do godz. 16:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2