Przejdź do głównej treści

W czwartek 1 sierpnia zawyją syreny

| um oborniki | Komunikaty

W całej Polsce w dniu 1 sierpnia zawyją syreny.

W ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania, celem jednoczesnego upamiętnienia 75 rocznicy wybuchu Powstania Warszewskiego, w dniu 1 sierpnia 2019 r. o godzinie 17:00 nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy (syrena).

Osoby korzystające z pociągów muszą przygotować się na kolejne utrudnienia. W weekend wprowadzona zostanie Zastępcza Komunikacja Autobusowa.
Zamknięcie przejazdu kolejowego w Obornikach na ul. Łukowskiej kolejny raz przesunięte w czasie.
To nie koniec chłodnych nocy! IMGW prognozuje przymrozki nie tylko z 30 na 31 marca, ale również w kolejnych dniach – także we wtorek i środę.
Kierowcy nadal mogą korzystać z przejazdu kolejowego na ul. Łukowskiej w Obornikach. 
Przymrozki nie odpuszczają. Po chłodnej nocy z piątku na sobotę, meteorolodzy ostrzegają przed kolejnym spadkiem temperatury poniżej zera. Wydano ostrzeżenie I stopnia.
Przejazd kolejowy na ul. Łukowskiej w Obornikach zostanie czasowo zamknięty. Informację przekazała firma PORR.
Przed mieszkańcami powiatu obornickiego kolejne planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej. Enea Operator zapowiedziała wyłączenia na terenie gmin Oborniki i Rogoźno w dniach od 24.03.2026 r. do 02.04.2026 r.