Wybory do WIR w niedzielę

W niedzielę 28 lipca w Urzędzie Miejskim w Obornikach odbędą się wybory do Wielkopolskiej Izby Rolniczej. 

28 lipca każdy rolnik uczestnicząc w wyborach przedstawicieli do Rad Powiatowych Wielkopolskiej Izby Rolniczej zadecyduje o tym, kto będzie powiernikiem jego interesów, gdyż izba rolnicza jest niezależna w wykonywaniu swych zadań i podlega jedynie ustawom. 

Gmina Ryczywół nie przeprowadzi wyborów ze względu na małą ilośc zgłoszonych kandydatur. Tam z automatu zostali przedstawicielami: Szymon Seweryn i Łukasz Krzyśko. Podobnie jest w Rogoźnie, gdzie rolników będą reprezentować: Sławomir Rybak i Zbigniew Nowak. 

wybory do izb rolniczcyh

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2