Zaginął pies o imieniu Pablo (foto)

W niedzielny wieczór zaginął w Łukowie pies rasy Amstaff.

21.07.2019 około godziny 20:00 w Łukowie (pow. Obornicki) zaginął pies rasy Amstaff. Wabi się "Pablo" i ma około 4.5 miesiąca. Jest bardzo przyjazny, ma charakterystyczne umaszczenie biało-brązowe z brązową plamą na pół pyszczka.

Właściciel psa bardzo prosi o pomoc w znalezieniu swojej zguby.

Przewidywana jest nagroda dla tego kto go znajdzie!
Prosimy o udostępnienie informacji!
Nr telefonu: 784968398

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież