Apel o racjonalne korzystanie z wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o.o aopeluje o racjonalne korzystanie z wody. 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o.o. ze względu na suszę i duży pobór wody z ujęć apeluje do mieszkańców całej Gminy o racjonalne korzystanie
z wody. Prosimy by nie podlewać ogródków (zwłaszcza trawników),  nie myć samochodów, nie napełniać basenów, oczek wodnych etc. Chodzi o cele poboru wody, które nie są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania gospodarstwa domowego. Ograniczenia w dostawach wody  z sieci wodociągowej  obowiązują w godzinach od 12 do 22.00. Celem apelu jest ochrona pełnego dobrostanu zdrowotnego mieszkańców poprzez zapewnienie nieprzerwanych dostaw wody do picia, przygotowania posiłków i utrzymania higieny na czas suszy, ekstremalnych upałów oraz zwiększonego zapotrzebowania na wodę w godzinach największej aktywności mieszkańców.

Podczas gdy jedni mieszkańcy podlewają trawnik inni nie mają wody w kranie by się napić czego przykładem był dzień 11.06.2019 r. Wówczas to nastąpiła awaria w stacji w Nieczajnie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież