Będzie ankieta w sprawie światłowodu na Bielawach

Firma Inea rozpoczyna ankiety w sprawie światłowodu na obornickich Bielawach.

W nawiązaniu do wcześniejszych komunikatów rozpoczynamy pierwszy etap działań ankietowych. W dniach 14 maja – 15 maja odwiedzi Państwa konsultant firmy Inea Dariusz Janczewski, udzieli wszelkich niezbędnych informacji oraz opowie o założeniach projektu.

Wizyty w Państwa domach będą rozpoczynać się od godziny 16:00. Po przeprowadzeniu ankiety zostaną przekazane dalsze informacje.

W zależności od zainteresowania podjęte zostaną decyzje o rozpoczęciu akcji handlowej lub wstrzymaniu działań przy niskim zainteresowaniu. Informacja ta ze strony Firmy Inea zostanie przekazana najpóźniej do dnia 20 maja 2019.

Pierwszy etap obejmuje następujące ulice: Topolowa, Jaworowa, Półwiejska, Brzozowa, Kalinowa.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież