Co zrobić ze starą szafą i niechcianym telewizorem w Obornikach? (film)

Od 1 lipca obowiązuje nas nowa ustawa o odpadach komunalnych. Czy przyniosła ona zamierzone efekty?

Największą zmorą obecnie jest problem elektrośmieci oraz odpadów wielkogabarytowych. dotychczas oborniczanie przyzwyczajeni byli do mozliwości korzystania ze specjalnie utworzonego punktu odbioru tego typu odpadów. Dziś jest to znacznie bardziej skomplikowane, a przede wszystkim kosztuje.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z prezesem PGKiM Oborniki Sławomirem Harajem na powyższe tematy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież