fbpx

ZM GOAP ogłasza konkurs „Segregacja na wakacjach”

Związek Międzygminny „Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej” ogłasza konkurs „Segregacja na wakacjach”, którego celem jest pokazanie, jak w różnych zakątkach Polski i świata wygląda system segregacji i gromadzenia odpadów.

Do zwycięzców trafią atrakcyjne nagrody od ZM GOAP.

  1. Jeśli w trakcie wakacyjnych wojaży zaintrygował Cię wygląd pojemników do gromadzenia odpadów albo nazwy frakcji w innych językach, zrób zdjęcie i pokaż, jak wygląda segregacja w danej miejscowości/państwie.
  1. W wiadomości prywatnej na fanpage GOAP na Facebooku prześlij zdjęcie – koniecznie napisz, gdzie zostało zrobione (miejscowość, kraj). Na Twoje zgłoszenie czekamy do środy 26 sierpnia br. włącznie! Ogłoszenie wyników w piątek, 28 sierpnia 2020 roku na fanpage @GOAP.

Niech Twoje wakacyjne zdjęcie zainspiruje innych do prawidłowej selektywnej zbiórki odpadów, zwłaszcza, że od 1 września br. segregacja staje się obowiązkowa dla wszystkich!

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy Poznania oraz gmin: Buk, Czerwonak, Kleszczewo, Kostrzyn, Murowana Goślina, Oborniki, Pobiedziska oraz Swarzędz.

Na zgłoszenie czekamy do środy, 26 sierpnia br. włącznie!

Ogłoszenie wyników w piątek, 28 sierpnia 2020 roku na fanpage @GOAP.

Regulamin konkursu do pobrania: https://bit.ly/2AYKuAY

Źródło: Związek Międzygminny „Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej”