fbpx

Pożyczki dla przedsiębiorców. Weź udział w webinarium

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości informuje o możliwościach uzyskania pożyczek dla przedsiębiorstw na rozwój i bieżącą działalność.

Zastanawiasz się, w jaki sposób POŻYCZKI UNIJNE pomagają rozwinąć firmę? Czy są środki, które w obecnej sytuacji pandemii pozwolą przetrwać ten trudny okres?

Masz pomysł na rozwój swojej firmy? Potrzebujesz środków „na przetrwanie”?

Dołącz do bezpłatnego webinarium!

Celem webinarium będzie przedstawienie możliwości oraz zasad ubiegania się o pożyczki dla przedsiębiorstw i omówienie programów, w ramach których można pozyskać środki na rozwój swojej firmy oraz na bieżącą działalność przedsiębiorstw dotkniętych skutkami COVID-19.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na webinarium pt. „Pożyczki dla Przedsiębiorców z Wielkopolski”.

Webinarium odbędzie się w środę, 3 czerwca 2020 r. w godzinach od 12:00 do 13:00 na platformie online Zoom.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o komputerowe wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

Organizator:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Program spotkania
Formularz zgłoszeniowy

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Źródło: WARP.org.pl