Szkolenie z JPK. W czwartek ostatnia szansa (film)

szkolenie z jpk. w czwartek ostatnia szansa

W czwartek odbędzie się szkolenie z Jednolitego Pliku Kontrolnego organizowane przez Urząd Skarbowy w Obornikach.

O szkoleniu informowaliśmy już w ubiegłym tygodniu. Odbędzie się ono jutro 15 lutego o godz. 13:00. Miejscem spotkania będzie sala w PGKiM przy ul. Lipowej w Obornikach. Może na nie przybyć każdy bez konieczności wcześniejszego informowania o tym pracowników fiskusa.

To jednak nie jedyna inicjatywa skierowana do przedsiębiorców. Od 14 do 23 lutego można liczyć na pomoc pracowników Urzędu Skarbowego w godzinach jego pracy. Dodatkowo też wyznaczono specjalne dyżury w soboty 17 i 24 lutego, gdzie będzie można zasięgnąć informacji i uzyskać pomoc w założeniu Profilu Zaufanego (eGO). Urząd zaprasza w godzinach 09:00-13:00.

Przypominamy, że szkolenie z JPK odbędzie się tylko jutro i wyłącznie w Obornikach.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z udziałem Małgorzaty Kukli z Urzędu Skarbowego w Obornikach na temat najbliższych działań skierowanych do przedsiębiorców.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież