Zidentyfikowane ciało znalezione w Warcie

Prokuratura Okręgowa w Poznaniu potwierdziła informację o identyfikacji ciała znalezionego w niedzielę w Warcie.

W niedzielę 3 marca około południa przechodnie zauważyli w Warcie na wysokości oczyszczalni ścieków w Obornikach ciało. Po jego wydobyciu prowadzone czynności mające na celu jego identyfikację. Wieczorem pojawiły się nieoficjalne informacje o tym, że to Michał Rosiak. Dziś została ta wiadomość potwierdzona przez Prokuraturę Okręgową w Poznaniu.

Michał Rosiak to poznański student, który zaginął w nocy z 18 na 19 stycznia. Wówczas przemieścił się ze Starego Rynku w kierunku dworca kolejowego na Garbarach. Tak się ślad urwał po nim, aż do feralnego niedzielnego południa. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież