Wypadek na Czarnkowskiej w Obornikach

Nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu było powodem wypadku na ul. Czarnkowskiej w Obornikach.

27 lutego 2019 roku do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem i jednej osobie poszkodowanej.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniami Ratowniczymi stwierdził, że na skrzyżowaniu ulic Czarnkowskiej i Bielawskiej pojazd marki Nissan wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z motocyklem jadącym z naprzeciwka. 2 osoby podróżujące autem osobowym opuściły pojazd przed przybyciem JOP, natomiast motocyklista przytomny leżał na chodniku.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielenie KPP motocykliście (ABC, AVPU, SAMPLE, wsparcie psychiczne) oraz kierującej autem osobowym wsparcie psychiczne. Po przebadaniu przez ZRM motocyklista i kierująca samochodem osobowym zostali przetransportowani do szpitala w Obornikach.

Następnie działania straży pożarnej polegały na odłączeniu akumulatorów, sorpcji płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu drobnych elementów karoserii pojazdów na pobocze jezdni.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież