fbpx

Policjantki ze Św. Mikołajem na oddziale szpitalnym

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach wspólnie z Świętym Mikołajem odwiedzili dzieci przebywające w Szpitalu Powiatowym w Obornikach.

Podczas wizyty policjantki wraz ze Świętym Mikołajem przypomnieli dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa oraz obdarowali najmłodszych pacjentów prezentami, życząc szybkiego powrotu do zdrowia.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach odwiedzili 18 grudnia br. dzieci przebywające na oddziale dziecięcym obornickiego szpitala. Wizyta była wyjątkowa, ponieważ do najmłodszych pacjentów przybył Święty Mikołaj. Podczas tego wyjątkowego spotkania pacjenci otrzymali specjalnie przygotowane paczki.


Odwiedziny najmłodszych pacjentów szpitala były doskonałą okazją, żeby chociaż na chwilę mogli zapomnieć o swoich chorobach oraz codziennych zmaganiach. Głównym celem odwiedzin Świętego Mikołaja było uzyskanie uśmiechu, który pojawiał się na twarzach dzieci. Każde wsparcie w tych trudnych chwilach jest ważne.


Wszystkim najmłodszym pacjentom Szpitala Powiatowego w Obornikach życzymy dużo zdrowia i wymarzonych prezentów pod choinkę.