Dwa niedzielne zdarzenia drogowe

Dwa zadarzenie drogowe odnotowali strażacy w niedziele 9 grudnia.

O godz. 12:45 do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o samochodzie osobowym w rowie i jednej osobie poszkodowanej. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu KDR stwierdził, że na poboczu drogi na lewym boku leży samochód osobowy. Dwie osoby podróżujące opuściły pojazd przed przybyciem JOP. Równocześnie z zastępami straży pożarnej na miejsce zdarzenia przybył ZRM. Podjęte działania: zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatora oraz postawienie pojazdu na koła. W działaniach udział brały OSP Dąbrówka Leśna, JRG Oborniki. O godz. 13:59 do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o samochodzie osobowym, który uderzył w drzewo i jednej osobie poszkodowanej. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu KDR stwierdził, że samochód osobowy bokiem uderzył w drzewo. Kierowca opuścił pojazd przed przybyciem JOP. Z chwilą przekazania osoby poszkodowanej dla ZRM. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, udzielono KPP, odłączono akumulator i zakręcono butę z gazem. Osoba poszkodowana została zabrana przez ZRM do szpitala. Na miejscu zdarzenia OSP Rogoźno, JRG Oborniki.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2